Poznajmy się!


Na codzień jestem mężem cudownej kobiety, oraz tatą dwóch wspaniałych synów.
Bardzo lubię gotować i według wielu osób mam rękę do uprawy roślin, kocham muzykę.
Fotografuje przede wszystkim ludzi w różnych okolicznościach – najczęściej w tych radosnych i ważnych.

Kilka słów

o mnie

 Nazywam się Marcin Błaszczyk i kocham fotografować! Na początku była to tylko niewinna zabawa z aparatem – zdjęcia z życia codziennego, imprezy, portrety. Wszystko zmieniło się z dniem, w którym znajomi zapytali mnie, czy byłbym chętny zrobić zdjęcia na ich weselu… i wiecie co? Zgodziłem się! Pamiętam ten stres jak dziś. Nie mając żadnego doświaczenia ze ślubami rzuciłem się na głęboką wodę i powiem Wam, że była to dobra decyzja, bo zdjęcia wyszły cudowne! To było jakieś 12 lat temu, a ja już wtedy wiedziałem, że to jest to, co chcę w życiu robić – chcę fotografować najważniejsze chwile w życiu ludzi. Będzie mi niezmiernie miło Was poznać i posłuchać Waszej historii!

Jak pracuje?

 Potrafię pracować dyskretnie, tak by nie zaburzać tych jedynych momentów swoją obecnością, jestem cichym świadkiem biegu wydarzeń – nigdy ich kreatorem – dlatego moje zdjęcia wyróżnia pełna naturalność i swoboda. Bardzo często się wzruszam, dlatego niech nie ździwi Was widok fotografa przecierającego chusteczką oczy na Waszym weselu, ale może to pozostać naszą tajemnicą 😉 Uwielbiam ludzi, dlatego podczas zabaw weselnych często sam aktywnie biorę w nich udział, wtapiając się w roztańczonych gości uwieczniam jednocześnie te radosne chwile.


Mateusz
"Marcin zrobił nam sesję w naszym najważniejszym dniu, nawet przy niesprzyjajacej pogodzie wykazał się wielkim talentem i profesjonalnym podejściem do sprawy. Sama sejsa w luźnej i koleżeńskiej atmosferze. Gorąco polecam!"

Mateusz
Pan Młody
Monika
"Marcin jest fotografem z mega talentem. Potrafi uchwycić każdą chwilę w przepiękny sposób. Współpracuje się z nim znakomicie, na zasadach koleżeństwa. Ze swoimi klientami pozostaje w ciągłym kontakcie, przed wykonaniem usługi jak i po. Zdjęcia wykonane i obrobione są idealnie, z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Bardzo polecam fotografa Marcina :)"

Monika
Panna Młoda
Katarzyna
"Fotograf z pasją. Zdjęcia doskonale to odzwierciedlają. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji ślubnej i pleneru. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, idealnie uchwycone chwile, niebanalne kadry, spontaniczność i możnaby tak wymieniać. Przy tym mega sympatyczny człowiek😊 Marcin łapiesz ulotne chwile po mistrzowsku i tyle na nich emocji❤ Szczerze polecam!"

Katarzyna
Panna Młoda
Beata
"Niezwykle rzetelny, profesjonalny i utalentowany chłopak! Współpraca z Marcinem była dla nas ogromną przyjemnością i frajdą. Nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszej pamiątki ślubnej, a sesja w szklarni, o której marzyłam od baaaardzooo dawna, przerosła moje oczekiwania. Marcin to nie fotograf, to prawdziwy czarodziej! Z całego serducha polecamy!"

Beata
Panna Młoda